You can install Contact Form 7 Plugin and use shortcode to set up contact form

Wybierz kolor:

Opis produktu

Sokowirówka wysokoobrotowa SUVI marki Homekraft to rozszerzona wersja popularnej sokowirówki VITamine. SUVI wyróżnia bardzo duży otwór wlotu (aż 75 mm!), dzięki któremu można wyciskać sok z dużych owoców i warzyw bez konieczności ich krojenia czy obierania. Życie w zdrowym stylu jeszcze nigdy nie było tak proste!

Specyfikacja

Marka > HOMEKRAFT
Model > Suvi
Moc> nominalna 600 W; maksymalna 1400 W
Zasilanie > 230 V
Gwarancja producenta> 24 miesiące

Wymiary

Długość > 27 cm
Szerokość > 39 cm
Wysokość > 18 cm
Waga > 3,28 kg
Wymiary/waga kartonu > 41 x 32 x 22 (cm) / 4 kg

Cechy

- Duży otwór wlotu – aż 75 mm (średnica zewnętrzna wlotu: 84 mm)
- Solidna metalowa obudowa
- Pojemniki na miąższ (aż 1.5 litra) i sok (700 ml)
- System More Juice zwiększający ilość soku. Wybierając ten system, wybierasz naturalny smak, aksamitna konsystencje i mnóstwo witamin!
- Blokada przed uruchomieniem nieprawidłowo złożonego urządzenia
- Element plastikowe wolne od Bisfenolu A (BPA-free)
- Stabilna podstawa antypoślizgowa

Wyposażenie

Sokowirówka SUVI wyposażona została w system More Juice, który zwiększa ilość uzyskiwanego soku. Wybierając urządzenie z tym systemem wybierasz naturalny smak, aksamitną konsystencję i mnóstwo witamin trafiających wprost do Twojej szklanki.
Urządzenie wyposażono w wydajny, wysokoobrotowy silnik o mocy 600W, dla którego przeszkodą nie są nawet najtwardsze warzywa, takie jak marchewka czy burak – moc szczytowa sięga do 1400W. SUVI radzi sobie również doskonale z miękkimi owocami, jak kiwi czy truskawki – sprawiając, że otrzymany sok nie tylko rewelacyjnie smakuje, ale również pięknie wygląda.