You can install Contact Form 7 Plugin and use shortcode to set up contact form

Wybierz kolor:

Opis produktu

ROTARY to wielofunkcyjne urządzenie – mikser planetarny, blender i maszynka do mielenia w jednym! Jest niezastąpiony w każdej kuchni – pomoże przygotować niezliczoną ilość potraw!

Dzięki specjalnemu systemowi Metal Gear System – urządzenie cechuje się zwiększoną wytrzymałością. W odróżnieniu od innych sprzętów tego typu, gdzie wykorzystywane są elementy plastikowe – metalowe koła zębate użyte w mikserze planetarnym ROTARY gwarantują niską awaryjność urządzenia. Jest to szczególnie istotne podczas pracy na najwyższych obrotach, jak np. podczas wyrabiania ciasta chlebowego lub drożdżowego – metalowe koła zębate zapewniają bezpieczeństwo użytkowania na długie lata.

Specyfikacja

Marka > HOMEKRAFT
Model > Rotary
Moc > nominalna 700 W; maksymalna 1800 W
Pojemniki
> 1x 4,3 litrowa misa
> 1x 1,5 litrowy szklany blender
Zasilanie > 230 V
Gwarancja producenta > 24 miesiące

Wymiary blendera

Długość > 33,3 cm
Szerokość > 17,2 cm
Wysokość > 32,5 cm
Waga > 7,26 kg

Cechy

- Zwiększona wytrzymałość urządzenia – Metal Gear System
- 10-stopniowa płynna regulacja prędkości
- Prędkość TURBO
- Prędkość PULSACYJNA
- Duża misa ze stali nierdzewnej o poj. 4,3L
- 3 rodzaje końcówek: klasyczne mieszadło, trzepaczka oraz hak do ciasta
- Pojemny, szklany blender – poj. 1,5L
- Maszynka do mięsa z 3 tarczami o różnych oczkach (3 mm, 5 mm, 7 mm)
- Plastikowa pokrywa ochronna z otworem do dodawania składników – bez konieczności przerywania pracy
- Wygodne, odchylane ramię – pod kątem 60 stopni
- Antypoślizgowa podstawa

Wyposażenie

Mikser planetarny ROTARY ma pojemną misę ze stali nierdzewnej – o pojemności aż 4,3L. Dodatkowo wyposażony został w plastikową osłonkę z otworem do dosypywania bez konieczności przerywania pracy. Z łatwością przygotujesz swoje ulubione potrawy, pozostawiając kuchnię w porządku – wygodnie i komfortowo.
W zestawie znajdują się 3 różne końcówki: hak, mieszadło i trzepaczka. Dzięki nim z łatwością przygotujesz ciasto na naleśniki czy pyszny domowy chleb, a także ubijesz białka lub bitą śmietanę.
ROTARY został wyposażony w maszynkę do mielenia z 3 tarczami o różnej grubości oczek (3mm, 5 mm, 7 mm). Doskonale sprawdzi się do mielenia mięsa, ryb, twardego sera, a nawet warzyw.
Szklany blender o pojemności 1,5L to niezastąpione urządzenia do przygotowywania pysznych koktajli, zdrowych smoothie, klarownych zup czy sosów… możliwości są nieograniczone!
ROTARY to urządzenie wysokiej klasy, dedykowane wszystkim, którzy cenią sobie nie tylko funkcjonalność, ale także design. Klasyczne połączenie czerni i srebra nadaje urządzeniu elegancji i stylu.