You can install Contact Form 7 Plugin and use shortcode to set up contact form

Wybierz kolor:

Opis produktu

Wakacje to najlepszy czas na wypoczynek – niezależnie od tego, czy planujemy go w zaciszu przydomowego ogródka, na działce czy nad morzem. Dla osiągnięcia odpowiedniego relaksu potrzebne jest odpowiednie wyposażenie. Krzesło plażowe MAUI EXTRA nadaje się na plażę, do ogrodu, na tarasy i wszelkiego rodzaju balkony. Wykonany został ze stali malowanej proszkowo, dzięki czemu jest odporny na działanie warunków atmosferycznych. Trwały i odporny materiał Poliester Oxford, o właściwościach oddychających – przepuszcza powietrze, przez co ciało nie poci się na nim, a samo krzesło nie nagrzewa się na słońcu.

Specyfikacja

Marka > HOMEKRAFT
Model > MAUI EXTRA
Kolory > CACTUS, GRAPEFRUIT, ICE
Materiały > stelaż: stal malowana proszkowo, materiał: Poliester Oxford 600x300D z powłoką PE Gwarancja producenta > 24 miesiące

Wymiary

wysokość > 75 cm
długość > 56 cm
szerokość > 47,5 cm

Cechy

- Wygodne, poręczne krzesło plażowe
- Składana konstrukcja, ułatwiająca przenoszenie i przechowywanie leżaka
- Stelaż ze stali malowanej proszkowo (powłoka antykorozyjna)
- Materiał Poliester Oxford 600x300D z powłoką PE

Funkcjonalność

Krzesło plażowe MAUI EXTRA wykonane jest z trwałych materiałów, odpornych na działanie różnych warunków atmosferycznych. Rama krzesła zrobiona jest ze stali malowanej proszkowo – posiada właściwości antykorozyjne, a poszycie – z wysokiej jakości tkaniny poliestrowej 600D z powłoką PE, dzięki czemu jest wodoodporne. Krzesło jest lekkie, kompaktowe – idealne na plażę czy mały balkon. Wyposażone zostało w miękką poduszkę pod głowę, co zapewni wysoki poziom komfortu.