You can install Contact Form 7 Plugin and use shortcode to set up contact form

Wybierz kolor:

Opis produktu

Huśtawka ogrodowa SHADOWLINE PLUS
Aranżując wystrój ogrodu należy pamiętać o stworzeniu takich warunków, które pozwolą Ci komfortowo wypocząć. Odpowiednio wyposażony ogród, taras lub stanowią gwarancję wygody, która zapewni chwilę upragnionego relaksu na co dzień.
SHADOWLINE PLUS to propozycja, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających, dbając o komfort wypoczynku w każdej sytuacji – podczas spotkania towarzyskiego, odpoczynku z rodziną, czy chwili dla siebie.

Funkcjonalność

Huśtawka wyposażona została w 2 miękkie, ozdobne poduszki oraz funkcjonalny, poliestrowy daszek chroniący przed słońcem i deszczem. Kąt nachylenia daszka można regulować za pomocą pokręteł znajdujących się po obu stronach huśtawki. Siedzisko zawieszono na stelażu za pomocą specjalnych sprężyn gwarantujących bezpieczeństwo. Poszycie siedziska wykonano z trwałego materiału Oxford 600*300D z powłoką PE, odpornego na różne warunki atmosferyczne.

Wymiary

wysokość oparcia > 46 cm
długość siedziska > 128 cm
głębokość huśtawki > 110 cm
długość huśtawki > 172 cm
wysokość huśtawki > 160 cm
długość zadaszenia > 170 cm
szerokość zadaszenia > 110 cm

Zamów Online:

> Allegro <

Cechy

- Solidna stalowa konstrukcja malowana proszkowo
- Wytrzyma obciążenie aż do 220 kg
- Dwie ozdobne poduszki w kolorze limonki
- Poszycie z gąbką na siedzisku i oparciu
- Daszek z falbaną i regulacją kąta nachylenia
- Stabilna podstawa wyposażona w plastikowe nóżki/osłony

Komfort i bezpieczeństwo

Huśtawka ogrodowa SHADOWLINE PLUS MODERN to propozycja, która stawia na odważne rozwiązanie w postaci zdecydowanego wzornictwa, co z pewnością nada charakteru Twojemu ogrodowi. Wykonana jest zgodnie z najnowszymi trendami, stawiającymi na zastosowanie geometrycznych kształtów w aranżacji przestrzeni.
Konstrukcja huśtawki SHADOWLINE PLUS oparta jest na grubych, stalowych rurach malowanych metodą proszkową. Bardzo prosty w montażu stelaż zapewni odpowiednią stabilność podczas bujania.