You can install Contact Form 7 Plugin and use shortcode to set up contact form

Wybierz kolor:

Opis produktu

Aranżując wystrój ogrodu należy pamiętać o stworzeniu takich warunków, które pozwolą Ci komfortowo wypocząć. Odpowiednio wyposażony ogród, taras lub stanowią gwarancję wygody, która zapewni chwilę upragnionego relaksu na co dzień.
SHADOWLINE MULTI STRIPE to propozycja, która spełni oczekiwania entuzjastów relaksu na świeżym powietrzu.

Komfort i bezpieczeństwo

Huśtawka ogrodowa SHADOWLINE MULTI charakteryzuje się designem, idealnie wpisującym się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych ogrodach. Wykonana jest z trwałych materiałów, odpornych na warunki atmosferyczne. Ma rozkładane oparcie siedziska, dzięki czemu może pełnić funkcję leżanki/łóżka, zależnie od naszego nastroju. Odpoczynek na świeżym powietrzu gwarantuje zasłużone odprężenie, możliwe do uzyskania wyłącznie na łonie natury.

Wymiary

wysokość oparcia > 51 cm
długość siedziska > 183 cm
głębokość huśtawki > 124 cm
długość huśtawki > 222 cm
wysokość huśtawki > 169 cm
długość zadaszenia > 230 cm
szerokość zadaszenia > 115 cm

Zamów Online:

> Allegro <

Cechy

- Duża, solidna stalowa konstrukcja malowana proszkowo
- Wytrzyma obciążenie aż do 295 kg
- Możliwość rozłożenia oparcia i zmianę siedziska w leżankę
- Poduszki z gąbką na siedzisku i oparciu
- Daszek z falbaną i regulacją kąta nachylenia
- Stabilna podstawa wyposażona w plastikowe nóżki/osłony
- Doczepiana kieszonka na drobiazgi / czasopisma
- Podstawka na napoje
- Dwie ozdobne poduszki

Funkcjonalność

Huśtawka wyposażona została w funkcjonalny, poliestrowy daszek wykończony falbaną, odpowiednio chroniący przed słońcem i deszczem. Kąt nachylenia daszka można regulować za pomocą pokręteł znajdujących się po obu stronach huśtawki. Konstrukcja huśtawki oparta jest na grubych, stalowych rurach malowanych metodą proszkową. Bardzo prosty w montażu stelaż zapewni odpowiednią stabilność podczas bujania. Siedzisko zawieszone jest na stelażu za pomocą specjalnych sprężyn, które gwarantują bezpieczeństwo, zarówno podczas siedzenia, jak i huśtania. W zestawie znajduje się doczepiana na rzep kieszonka na drobiazgi, plastikowa podstawka na napoje oraz dwie dwustronne poduszki.