You can install Contact Form 7 Plugin and use shortcode to set up contact form

Wybierz kolor:

Opis produktu

Huśtawka ogrodowa MALAGA
Aranżując wystrój ogrodu należy pamiętać o stworzeniu takich warunków, które pozwolą Ci komfortowo wypocząć. Odpowiednio wyposażony ogród, taras lub stanowią gwarancję wygody, która zapewni chwilę upragnionego relaksu na co dzień.
MALAGA to propozycja, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających, dbając o komfort wypoczynku w każdej sytuacji – podczas spotkania towarzyskiego, odpoczynku z rodziną, czy chwili dla siebie.

Funkcjonalność

Huśtawka ogrodowa MALAGA charakteryzuje się nowoczesnym i minimalistycznym wzornictwem, które pozwoli na umieszczenie jej w praktycznie w każdym ogrodzie. Konstrukcja huśtawki oparta jest na grubych, stalowych rurach malowanych metodą proszkową. Bardzo prosty w montażu stelaż zapewni odpowiednią stabilność podczas bujania.

Wymiary

wysokość oparcia > 55 cm
długość siedziska > 130 cm
głębokość huśtawki > 106 cm
długość huśtawki > 177 cm
wysokość huśtawki > 152 cm
długość zadaszenia > 168 cm
szerokość zadaszenia > 115 cm

Towar tymczasowo niedostępny

Cechy

- Solidna stalowa konstrukcja malowana proszkowo
- Wytrzyma obciążenie aż do 250 kg
- Odporna na promienie słoneczne i wodę
- Nowoczesny wygląd
- Siedzisko i oparcie wykonane z przewiewnego materiału (tekstylen)
- Daszek z ozdobną falbaną (poliester) i regulacją kąta nachylenia
- Stabilna podstawa wyposażona w plastikowe nóżki/osłony

Komfort i bezpieczeństwo

Odpoczynek na świeżym powietrzu gwarantuje zasłużone odprężenie, możliwe do uzyskania wyłącznie na łonie natury. MALAGA wyposażona została w funkcjonalny, poliestrowy daszek, odpowiednio chroniący przed słońcem i deszczem. Kąt nachylenia daszka można regulować za pomocą pokręteł znajdujących się po obu stronach huśtawki.
Siedzisko zawieszone jest na stelażu za pomocą specjalnych sprężyn, które gwarantują bezpieczeństwo, zarówno podczas siedzenia, jak i huśtania. Siedzisko i oparcie wykonano z przewiewnego i szybko schnącego tekstylenu, odpornego na warunki atmosferyczne.